GİZLİLİK İLKELERİ

Tekfen Gayrimenkul; ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresinizve telefon numaranız) üçüncü kişilere satamaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgilersizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Tekfen Gayrimenkul, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

> Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek,
> Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek,
> Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.
> Size ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi vermek,

Kişisel bilgilere sadece yetkili Tekfen Gayrimenkul personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Tekfen Gayrimenkul, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Tekfen Gayrimenkul tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

Tekfen Gayrimenkul, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, yukarıda özetlediğimiz, Tekfen Gayrimenkul Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Tekfen Gayrimenkul Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız iletisim@tekfenemlak.com'a başvurunuz. Tekfen bu yaklaşımında degişiklik yapabilir.

SORUMLULUK VE HAKLAR

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Tekfen Gayrimenkul şirketine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmakta oluptelif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Tekfen Gayrimenkul sitesindeki bağlantılar sizi Tekfen Gayrimenkul ağının dışına götürebilir ve Tekfen Gayrimenkul, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak hiçbir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Tekfen Gayrimenkul, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Tekfen Gayrimenkul şirketi ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadir. Tekfen Gayrimenkul; bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazi içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten Tekfen Gayrimenkul sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

İnternet aracılığıyla Tekfen Gayrimenkul'e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da baska herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Tekfen Gayrimenkul'un mülkiyetine geçecek ve Tekfen Gayrimenkul'un mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Tekfen Gayrimenkul'un web sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Tekfen Gayrimenkul sorumlu tutulamaz. Tekfen Gayrimenkul, 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.

Yönetim Ekibi

Emre Ülger
Genel Müdür (V)

1978 Konya doğumlu olan Emre Ülger, 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde lisans, 2008 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına 2001 yılında Tekfen İnşaat'ta Saha Mühendisi olarak başlayan Ülger, Şantiye Şefi ve Kontrat Yöneticisi olarak 2005 yılına kadar yurtdışında farklı projelerde görev almıştır. 2006 yılında Petrol Ofisi'nde Proje Mühendisi ve 2007 yılında Akbank'ta Proje Finansman Mühendisi olarak görev yapan Emre Ülger, 2007 yılından 2012 yılına kadar Tekfen Gayrimenkul şirketinde İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görevini yürütmüştür. 2012-2013 yılları arasında TESCO Kipa şirketinde Varlık Geliştirme Müdürü olarak görev yapmıştır. 2013-2016 arasında Tekfen Gayrimenkul şirketinde İş Geliştirme, Satış ve Pazarlama Koordinatörü, 2017-2019 yılları arasında İş Geliştirme, Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Emre Ülger , Mart 2019 itibariyle Tekfen Gayrimenkul Genel Müdürlüğü görevini vekaleten üstlenmiştir.

Turgut Lakerta
Operasyon ve Uygulamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitiminin ardından profesyonel kariyerine 1987 yılında Bursa kanalizasyon inşaatının şantiyesine İnşaat Mühendisi olarak başlamıştır. 1988 yılında Emlak bankası Tekfen Müşterek Teşebbüsü Sinanoba Şantiyesi'nde İnşaat Mühendisi olarak görev almıştır. 1993 yılından 2007 yılına kadar Tekfen İnşaat ve Tesisat AŞ şirketinin çeşitli şantiyelerinde sırasıyla İnşaat Mühendisliği, Şantiye Şefliği, Şantiye Yöneticiliği, Proje Yöneticiliği ve Proje Müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir. 2007 – 2016 yılları arasında Tekfen Gayrimenkul şirketinde Proje Müdürü ve Projeler Koordinatörü olarak görevini yürütmüştür. Turgut Lakerta, Ocak 2017’den bu yana Tekfen Gayrimenkul Grubu’na bağlı şirketlerde Operasyon ve Uygulamdan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

Nihal Gökçek
Mali İşler Koordinatörü

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden 1999 yılında mezun olan Nihal Gökçek, İstanbul Üniversitesi İşletme Enstitüsü İşletme Sertifika Programı eğitiminin ardından 2000 yılında Etap Endüstri ve Yatırım Holding A.Ş.’de Muhasebe Uzmanı olarak iş hayatına başlamıştır. 2003-2010 yılları arasında Anel Grup’un yurt içi ve yurt dışı şirketlerinin muhasebe süreçlerini, Mali İşler Süreç Yöneticisi olarak yürütmüştür. 2010 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini almaya hak kazanmıştır. 2010-2017 yılları arasında Tekfen Gayrimenkul Grubunda, Mali İşler Müdürü olarak iş hayatına devam eden Nihal Gökçek, Eylül 2017’den bu yana Tekfen Gayrimenkul Grubu’na bağlı şirketlerde Mali İşler ve İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak görev almaktadır.